Strona Główna BIP Strona Główna
Strona Główna
 


SŁUŻBA PRZYGOTOWAWCZA

Trwa nabór na I Turnus Służby Przygotowawczej

styczeń 2017 r.

  Siły Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej starają się o najlepszych ochotników do służby wojskowej, aby utrzymać niezbędny stan wyszkolonych żołnierzy stanowiących potencjał obronny Państwa.

Jeśli masz ukończone 18 lat i nie pełniłeś do tej pory służby wojskowej w jakiejkolwiek formie, chcesz spełnić swoje aspiracje życiowe i zawodowe, podejmij wyzwanie i zgłoś się do służby przygotowawczej. W trakcie szkolenia wzmocnisz swoje cechy osobowe, odwagę, zdecydowanie i poczucie własnej wartości oraz zdobędziesz unikalne kwalifikacje, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać swój potencjał kompetencyjny i zawodowy.

Więcej informacji na temat zasad naboru i warunków szkolenia w ramach służby przygotowawczej w 2017 roku znajdziesz >> TUTAJ <<
Wojskowa Komenda Uzupełnień w Busku Zdroju mieści się przy ulicy Bohaterów Warszawy 10. Jest terenowym organem wykonawczym Ministra Obrony Narodowej w sprawach operacyjno – obronnych i rządowej administracji niezespolonej.                                   
                                

Teren jakim administruje WKU zawiera się w granicach 4 powiatów:

 

·Powiatu buskiego

· Powiatu kazimierskiego

· Powiatu pińczowskiego

· Powiatu jędrzejowskiego

Teren administrowany przez WKU w Busku Zdroju

 

 

 

 


Zgodnie z Decyzją Nr 426/MON z dnia 29.10.2014r. Wojskowa Komenda Uzupełnień w Busku Zdroju jest w strukturach Sztabu Generalnego Wojska Polskiego

 
i bezpośrednio podlega
Wojewódzkiemu Sztabowi Wojskowemu w Kielcach

Adres:

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Busku Zdroju
            ul. Bohaterów Warszawy 10
            28-100 BUSKO ZDRÓJ

 e-mail: wkubuskozdroj@wp.mil.pl

  

 Licznik odwiedzin: